طب خونه در زمینه فروش تجهیزات و کالای پزشکی و طبی فعالیت مسمتر دارد، تیم فروش طب خونه متشکل از کادری مجرب بوده که به صورت تخصصی و رایگان در مورد زمینه های فعالیت مجموعه به مشتریان مشاوره رایگان خرید ارائه می دهند.

طب خونه یک پلتفرم B2B است که با هدف ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری ، درج اطلاعات دقیق و عکس و تصاویر محصولات ، نقد و بررسی هر محصول و به طور کلی ارائه اطلاعات دقیق و جزیی هر محصول  به کاربر شروع به کار کرده تا کاربر به راحتی هرچه تمام و اطمینان بالا کالای خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری خرید کند.

ما در طب خونه تلاش میکنیم رضایت حداکثری مشتری و تولید کننده های داخلی را با ارائه حداکثری و حرفه ای خدمات به ارمغان بیاوریم که در همین راستا خدمات زیر به خریداران و تولید کنندگان ( تامین کنندگان ) را ارائه می دهیم :

خدمات طب خونه به خریداران و مشتریان وبسایت :

-ارائه تجهیزات پزشکی مختلف

-ارائه قیمت به روز محصولات

-مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب بهتر

-پرداخت امن

-ارسال به تمامی نقاط ایران

فروشگاه اینترنتی طب خونه فعالیت خود را بصورت آنلاین از سال ۱۴۰۰ شروع کرده و در این مدت کم توانستیم حداکثر رضایت را از تامین کنندگان و خریداران کسب کنیم .

اهداف و چشم اندار طب خونه

طب خونه در چشم انداز پیش رو قصد دارد تجهیزات و کالای پزشکی بیشتری و همچنین محتوای تخصصی و یکتا را به کاربران ارائه دهد و در این حوزه  مرجع تخصصی و اولویت اول انتخاب کاربران باشد.