تب سنج

تب سنج لیزری غیرتماسی

با اندازه گیری و سنجش دمای بدن میتوان برخی بیماری ها را تشخیص داد و پیش بینی کرد.افزایش دمای بدن و تب یکی از علائم و فاکتور های بیماری ها میباشد که در صورت افزایش حتما باید آن را جدی گرفت.به همین دلیل وجود یک تب سنج در خانه بسیار ضروری و مهم میباشد تا سریع از وجود تب در بدن آگاه شویم. دماسنج ها در انواع و برند های مختلف تولید میشوند که با توجه به نیاز خود میتوان هر کدام را تهیه و استفاده نمود.

انواع تب سنج 

دستگاه دماسنج و یا تب سنج ها در برندهای و مدل های مختلفی طراحی و تولید میشوند که در چند مدل مختلف تقسیم بندی میگردد . از جمله: تب سنج پیشانی ، زیربغل ، دهانی ،تفنگی (غیرتماسی )و…

تب سنج جیوه ای :

دماسنج جیوه ای یکی از قدیمی ترین نوع دماسنج ها میباشد که مورد استفاده قرار میگرفت این نوع تب سنج با توجه به خطرات موجود در جیوه استفاده از رفته رفته کاهش پیدا گرفت و جای خود را به دماسنج ها جدیدتر داد.

تب سنج دیجیتالی :

با پیشرفت علم و تکنولوژی تب سنج ها نیز بسرعت تغییر یافتند و دماسنج های دیجیتالی یکی از پراستفاده ترین تب سنج ها در منازل بیمارستان ها شدند.تب سنج های دیجیتالی مدلهای مختلفی دارند که از جمله آنها میتوان به تب سنج تماسی و غیر تماسی اشاره نمود.

تب سنج تماسی میتوان داخل دهان ، زیر بغل ، داخل گوش استفاده نمود و تب سنج غیر تماسی نیز از روی پیشانی قابل اندازه گیری میباشد.

قیمت تب سنج

دماسنج ها مدل ها و برند های مختلفی دارند که با توجه به نوع برند و مدل با قیمت های مختلفی عرضه میگردد و وبسایت طب خونه میتوانید تمام مدل های و برند ها را بررسی کرده و با توجه به نیاز خود هریک را تهیه بفرمایید همچنین با مشاوره رایگان از کارشناسان ما بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه تب سنج چقدر می باشد؟

قیمت تب سنج با توجه به مدل آن متفاوت می باشد.

تب سنج چند نوع می باشد؟

تب سنج نواری-دماسنج دیجیتال پستانکى-تب سنج جیوه ای-تب سنج های بدون تماس

کاربرد تب سنج چیست؟

این دستگاه برای اندازه گیری دمای بدن مورد استفاده می باشد.