هیچ محصولی یافت نشد.

بخور و رطوبت ساز

معمولا در زمستان و فصل سردسال رطوبت بشدت کاهش می یابد و این کاهش رطوبت باعث بروز مشکلاتی از جمله خشکی پوست و… میشود. و از آنجایی که رطوبت در زندگی ما یک امر حیاتی و مهم میباشد تامین رطوبت در محل زندگی و یا محل کار باید بسیار جدی گرفته شود . بر همین اساس با تهیه دستگاه بخور ساز براحتی میتوان رطوبت مورد نیاز محیط را تامین نمود.

انواع دستگاه بخور و رطوبت ساز

دستگاه های بخور در مدل ها و برندهای متفاوتی طراحی و تولید میگردند که هرکدام برای مکان های مختلفی مناسب میباشند . در کل دستگاه بخور به دو مدل بخور سرد و بخور گرم تقسیم بندی میشوند که با توجه به نیاز خود میتوانید هریک را انتخاب کنید.

دستگاه بخور گرم 

دستگاه بخور گرم برای استفاده در فصل سرد سال و روزهای زمستان مناسب میباشد که تامین رطوبت گرم باعث مرطوب شدن محیط مورد نظر میشود. نحوه عملکرد این نوع بخور به اینصورت میباشد که با جوشیدن آب ، به قطرات بسیار ریز و بخار تبدیل شده سپس در محیط پخش میشود که باعث تامین رطوبت میشود.

دستگاه بخور سرد 

از دستگاه بخور سرد و یا رطوبت ساز التراسونیک میتوان برای محیط های صنعتی و  محیط های خانگی استفاده نمود. نحوه کارکرد دستگاه بخور سرد را میتوان به دو بخش : التراسونیک و تبخیری تقسیم بندی نمود.

دستگاه بخور سرد التراسونیک با لرزش التراسونیک و مافوق صوت آب را به قطرات بسیار ریز تبدیل کرده و بصورت بخار به محیط بیرون منتقل میکند.

اما در دستگاه بخور سرد تبخیری آب موجود در دستگاه بوسیله یک فن به داخل فیلتر مکیده شده و آب بصورت بخور سرد به محیط اطراف پخش میشود که باعث تامین رطوبت در محیط میگردد.

قیمت دستگاه بخور

قیمت دستگاه بخور یا بعبارتی دستگاه رطوبت به عوامل مختلفی از جمله نوع سیستم رطوبت دهی ، برند ، جنس دستگاه و… بستگی دارد که با مراجعه قسمت دستگاه بخور و رطوبت ساز در طب خونه میتوانید تمام مدلهای را بررسی و تهیه نمایید. همچنین میتوانید بصورت رایگان از کارشناسان طب خونه مشاوره دریافت کنید.

عملکرد دستگاه‌های رطوبت ساز

دستگاه بخار درجه یک سوزش و خارش چشم و بینی را کم و خشکی پوست را برطرف مینماید.خشکی هوا یکی از دلایل خون ریزی بینی در بزرگسالان و کودکان می باشد.یکی از مزایای بسیار مهم در سرماخوردگی و درمان سرماخوردگی استفاده کردن از دستگاه بخور می باشد.این دستگاه علاوه بر منزل در داخل ماشین هم مورد استفاده می باشد.

بخور و رطوبت ساز

قیمت دستگاه بخور و رطوبت ساز چقدر است؟

قیمت این دستگاه با توجه به نوع و مدل آن متفاوت است.

دستگاه بخور و رطوبت ساز چند مدل است؟

رطوبت ساز سرد و رطوبت ساز گرم

کاربرد دستگاه رطوبت ساز چیست؟

از این دستگاه برای مرطوب کردن هوا استفاده میشود.