هیچ محصولی یافت نشد.

کالای خواب طبی

کالای خواب طبی

انسان ها یک سوم از طول عمر خود را در خواب میگذرانند.و کیفیت خواب برای انسان یکی از مهم ترین های زندگی می باشد.برای اینکه بدنمان آرامش بیشتری داشته باشد باید در حین خوابیدن وضعیت بدنمان در حالت درستی قرار گیرد.کالاهای خواب طبی در نهایت برای از بین بردن خستگی کامل افراد در حال استراحت بسیار تاثرگذار است.و استفاده کردن از این محصولات در جلویری از پیشرفت مشکلات مربوط به مفاصل و استخوان ها تاثیر بسزایی دارد.

انواع کالای خواب طبی 

کالای خواب طبی انواع بسیار زیادی داشته و متنوع می باشد.در بین کالاهای خواب مدل های متنوعی برای افراد باردار،افرادی که مشکل ستون فقرات و… دارند موجود می باشد.

زیرنشیمنی؛طولانی مدت نشستن روی صندلی ها برای کمر و ستون فقرات بسیار مشکل آفرین است.زیر نشیمن طبی برای پیشگیری از این نوع آسیب ها بسیار مناسب بوده و فشار را روی قسمت نشیمن گاه بسیار کم میکند. بالش و دورگردنی:بالشت های طبی و دور گردنی ها میتوانند به خوبی از این عضو مراقبت نمایند.گردن بسیار حساسا بوده و مراقبت از آن بسیار مهم می باشد. 

 پشت کمری:پشت کمری نیز برای افرادی که تایم و مدت زمان زیادی را در حالت نشسته قرار میگیرند بسیار مفید می باشد.این پشت کمری ها کاملا برا اساس آناتومی بدن انسان ساخته شده اند.
 بالش بارداری:وضعیت زنان در هنگام بارداری کاملا تغییر کرده و نیاز به مراقبت بیشتری دارد.بنابراین استفاده از بالش های بارداری به ویژه از ماه پنجم به بعد تاثیر چشم گیری دارد.

نکات قابل توجه در هنگام خرید

توجه به اینکه در ساخت کالای خواب از مواد اولیه خوب و درجه یک انتخاب شده باشد.دارای اطلاعات فنی دقیق و درستی بوده و دارای ضمانتنامه و گارانتی نیز باشد.و باید در هنگام خرید کالا با توجه به نیاز های خودتان محصول مورد نظر را خریداری نمایید نه به صرف تایید فروشنده.

قیمت کالای خواب طبی 

تنوع مدل در کالای خواب بسیار زیاد است.و به همین دلیل قیمت کالای خواب با توجه به اینکه تشک باشد یا بالش و چه مدلی باشد کاملا متفاوت می باشد.

قیمت کالای خواب چگونه است؟

با توجه به مدل آن متفاوت می باشد.

کالای خواب در چند نوع می باشد؟

بالش-تشک-پشت کمری

کاربرد کالای خواب چیست؟

برای مراقبت از عضلات و آرامش بیشتر در هنگام استراحت استفاده میشود.